wtorek, 31 lipca 2012

Borussia Dottmund- Gol Roberta :)

Borussia Dortmund w swoim kolejnym meczu kontrolnym rozgrywanym w Warszawie pokonała tamtejszą Legię 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa dla aktualnych mistrzów Niemiec zdobył już w 4. minucie gry Robert Lewandowski wykorzystując niezdecydowanie słoweńskiego obrońcy Legii, Marko Šulera.
W pierwszej połowie do gry trener Jürgen Klopp do gry desygnował niemal najlepszą obecnie jedenastkę. Z wielkich nazwisk od pierwszej minuty zabrakło tylko Nevena Suboticia i Marcela Schmelzera, którzy na placu gry pojawili się w 46. minucie oraz Mario Götzego, który nie wziął udziału w tym spotkaniu. W drugiej połowie natomiast mogliśmy uważnie przyjrzeć się poczynaniu piłkarzom rezerwowym i grze nowych nabytków Schwarz-Gelb.